Сучасне підприємство, якщо воно хоче займати лідируюче становище на ринку товарів чи послуг, має підкорювати простір Інтернету. Сайт є одним з найбільш вигідних рекламних напрямків, який допомагає просувати товари і послуги, залучати нових клієнтів та інвесторів. Але, як і скрізь є підводні камені. Замовляючи сайт, слід думати не тільки про красу і дизайні, а й про його головне призначення:

• сайт повинен приносити прибуток, а не повинен бути глянцевою картинкою.

• сайт повинен відображати суть товарів і послуг, бути візитною карткою його власника.

• дизайн може бути простим і лаконічним, при цьому сайт може бути досить прибутковим.

Перед тим, як замовити сайт, необхідно визначити, що важливо для вас: класний дизайн або високі доходи. Чому, деякі організації звертаються до редизайнерів? Все дуже просто. Гарний, наворочений сайт не приносить очікуваних результатів. Будь-який бізнесмен погодиться, краще скромний прибутковий сайт, а не гарний, але без прибутку. Зовнішнє оформлення, звичайно, відіграє важливу роль, але це не самий головний фактор, що визначає прибутковість сайту.

Ціна деяких сайтів сягає сотень мільйонів і навіть мільярди доларів. Проте, переглядаючи такий сайт, ви навіть не помітите його високу вартість. Контент і конфігурація сайту прості, він не виділяється із загального числа сайтів. На перший погляд він може навіть не сподобатися. Але як тільки вам пояснять, скільки він коштує і чому сайт вам дійсно подобається. Думка про нього стане повністю протилежним. Ви віддасте належне тим дизайнерам, які витратили багато часу, моделюючи його.

Детальніше...

 

Люкс Сайт - стаття, що містить поради пошукової оптимізації.


1. Якщо ви використовуєте Javascript, переконайтеся, що включили текстові посилання в меню, зображення і т. д. для пошукових машин.

2. Зміст - король, так що переконайтесь, що він дійсно якісний, а також містить ключові слова і фрази.

3. Якщо зміст - король, то посилання - королева. Вибудовувати систему лінкбайтінга, використовуючи ключові слова, як текст посилань.

4. Не захоплюйтеся PageRank. Це - тільки одна крихітна частину всієї системи правил оптимізації сайту. Не варто постійно відволікатися. 

5. Переконайтеся, що унікальне ключове слово є на кожній сторінці вашого сайту. Якщо ви розміщуєте назву компанії в пості, виведіть її в кінці кожної сторінки. Так у вас більше шансів отримати кліки. 
6. Новий контент покращує ранжирування. Публікуйте регулярно, оновлюйте старі пости.

7. Переконайтеся, що тексти зовнішніх і внутрішніх посилань містять ключові слова, а не просто "дивитися тут". 

8. Дослідіть популярні запити і розміщуйте їх у текст.

9. Вибудовуйте організацію вашого сайту у відповідності з законами SEO. Нехай їм відповідає дизайн, навігація, структура. 

10. Використовуйте ключові слова та фрази у текстах посилань, тегах і зображеннях, і доменному імені. 

11. Перевірте, щоб, якщо ви маєте домени та http://www.domain.com, і http://domain.com, що на них стоїть 301-й редирект.

12. Перевірте посилання на головну сторінку по всьому сайту.

13. Frames, Flash и AJAX мають поширену проблему - ви не можете поставити посилання на конкретну сторінку. Використовуйте їх помірно.

14. Розширення файлу URL не має значення. Ви можете використовувати html., Htm., Asp., Php, і т.д.

15. Хочете, щоб ваш новий сайт був швидше проіндексований? Навіть залишивши заявку, ви можете чекати довго. Найшвидший спосіб - отримати посилання з авторитетного ресурсу. 

16. Якщо зміст сайту змінюється рідко, пошукові машини "закинуть" вас: вони реагують на новий текст. 

17. Вибудовуючи систему посилань, думайте, перш за все, про якість, а не про кількість. Одне єдине добротне посилання принесе більше користі, ніж сотня сумнівних. 

18. Пошукові машини оцінюють "природне" зміст. НЕ перенасичуйте текст ключовими словами - це схоже на спам. 

19. Мало того, що ваші посилання повинні містити ключові слова, вони повинні бути оточені описовим текстом з ключовими словами. 

20. Якщо ви знаходитесь на загальному сервері, перевірте по чорному списку, щоб переконатися, що ви не пов'язані зі спамерами або забороненим сайтом.

21. Реєструючи домен, який раніше був заблокований Google, ви автоматично сприймається як спамер.

22. Ваші тег назви повинні бути також оптимізовані. 

23. Практичний результат SEO дають - Текст, Посилання, Популярність і Репутація.

24. Переконайтеся, що користуватися вашим сайтом зручно. Це впливає на популярність, а відтак, і на ранжирування.

25. Не скупіться на посилання, і тоді почнуть посилатися на вас.